Údržba podlahy

DOPADOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PLOCHY

Návod na užívání

Bezpečnostní dopadová plocha z pryžových materiálů se provádí u herních prvků, kde nahrazuje klasické změkčené materiály (jako je písek, kůra, kačírek, dřevěná drť ).

Pryžové materiály mají řadu předností (nepráší, nemusí se z hlediska hygieny udržovat jako písek), jsou takřka bez údržby, mají trvale rovnoměrný povrch – nečistoty jsou na nich ihned viditelné (střepy a jiné předměty), propouští vodu, mají dlouhou životnost a jsou hygienicky nezávadné.

Jsou charakterizovány kritickou pádovou výškou dle ČSN EN 1177.

  • 1.) Nečistoty z pryžových povrchů odstraňujte smetením (písek, hlína, kamínky atd. ).
  • 2.) Usazené nečistoty odstraňte jemným kartáčováním s použitím vody.
  • 3.) Běžné nečistoty jako jsou prachové stopy se mohou odstranit pouze s použitím vody (odstraní se často bez údržby pouze dešťovými srážkami).
  • 4.) K ošetření nikdy nepoužívejte chemické prostředky na bázi rozpouštědel s příměsí acetonu, benzínu a pod. Rovněž není doporučen přímý styk pryžových ploch s ostatními ropnými produkty (oleje, nafta, apod.)
  • 5.) Nezatěžujte nepřiměřeně povrch pryžové plochy (odstavením sekacích traktůrků, přejezdem aut či mechanizace).
  • 6.) Dbejte na to, aby nebyl povrch pryžových dlaždic mechanicky narušen, nepoužívejte ostré předměty, sportovní boty s ostrými kovovými výstupky.
  • 7.) Doplňujte u obrubníků hlínu do výšky terénu, aby nebyly rizikem pro zakopnutí uživatelů.
  • 8.) Kolem pryžových povrchů nejsou vhodné štěrkové, pískové chodníky a odkrytý terén. Je třeba přístupová místa vybudovat tak, aby nedocházelo k nánosu kamínků, písku, hlíny a jiných nečistot na pryžový povrch.

Náš prospekt a informační materiál má poradit dle nejlepšího vědomí a svědomí, obsah je však bez právních závazností. Technické změny vyhrazeny.

anketa
Jaký segment produktů vás zajímá?
novinky
04122017
Vánoční odstávka
Vážení zákazníci, jako každý rok má naše společnost vánoční odstávku výroby. Poslední expedicční den je 18.11.2017.V termínu od 19.12. 2017 - 3.1. 2018. Naplno  budeme opět vyrábět od 4.1.2018 Expedice bude otevřena od 3.1. 2016. Všem děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.
17122015
PF 2015
Všem zákazníkům děkujeme za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku přejeme hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů.  
archiv novinek
Horolezecká stěna v Praze
Dětské hřiště na Harfě
Dětské hřiště Lužiny
Multifunkční sportovní hřiště
Dětské hřiště ve Velké Chuchli
Poslední reference
Po kliknutí na fotografii se dostanete do detailu příslušné reference.
všechny reference