Údržba podlahy

DOPADOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PLOCHY

Návod na užívání

Bezpečnostní dopadová plocha z pryžových materiálů se provádí u herních prvků, kde nahrazuje klasické změkčené materiály (jako je písek, kůra, kačírek, dřevěná drť ).

Pryžové materiály mají řadu předností (nepráší, nemusí se z hlediska hygieny udržovat jako písek), jsou takřka bez údržby, mají trvale rovnoměrný povrch – nečistoty jsou na nich ihned viditelné (střepy a jiné předměty), propouští vodu, mají dlouhou životnost a jsou hygienicky nezávadné.

Jsou charakterizovány kritickou pádovou výškou dle ČSN EN 1177.

  • 1.) Nečistoty z pryžových povrchů odstraňujte smetením (písek, hlína, kamínky atd. ).
  • 2.) Usazené nečistoty odstraňte jemným kartáčováním s použitím vody.
  • 3.) Běžné nečistoty jako jsou prachové stopy se mohou odstranit pouze s použitím vody (odstraní se často bez údržby pouze dešťovými srážkami).
  • 4.) K ošetření nikdy nepoužívejte chemické prostředky na bázi rozpouštědel s příměsí acetonu, benzínu a pod. Rovněž není doporučen přímý styk pryžových ploch s ostatními ropnými produkty (oleje, nafta, apod.)
  • 5.) Nezatěžujte nepřiměřeně povrch pryžové plochy (odstavením sekacích traktůrků, přejezdem aut či mechanizace).
  • 6.) Dbejte na to, aby nebyl povrch pryžových dlaždic mechanicky narušen, nepoužívejte ostré předměty, sportovní boty s ostrými kovovými výstupky.
  • 7.) Doplňujte u obrubníků hlínu do výšky terénu, aby nebyly rizikem pro zakopnutí uživatelů.
  • 8.) Kolem pryžových povrchů nejsou vhodné štěrkové, pískové chodníky a odkrytý terén. Je třeba přístupová místa vybudovat tak, aby nedocházelo k nánosu kamínků, písku, hlíny a jiných nečistot na pryžový povrch.

Náš prospekt a informační materiál má poradit dle nejlepšího vědomí a svědomí, obsah je však bez právních závazností. Technické změny vyhrazeny.

anketa
Jaký segment produktů vás zajímá?
novinky
28052018
NOVÉ DĚTSKÉ MOTIVY NA PRYŽOVÉ DLAŽBĚ
Nově Vám vyrobíme dlažbu s dětskými motivy, můžete vybírat z motivů SEA, JUNGLE, FARM . Vybírat můžete z dlažby EPL 500x500x20 mm a 30 mm a FSPL 500x500x43 mm a z aktuálních vzorů, do budoucna plánujeme i jiné barvy na výběr.     Více informací naleznetezde
04122017
Vánoční odstávka
Vážení zákazníci, jako každý rok má naše společnost vánoční odstávku výroby. Poslední expedicční den je 18.11.2017.V termínu od 19.12. 2017 - 3.1. 2018. Naplno  budeme opět vyrábět od 4.1.2018 Expedice bude otevřena od 3.1. 2016. Všem děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.
archiv novinek
Horolezecká stěna v Praze
Dětské hřiště na Harfě
Dětské hřiště Lužiny
Multifunkční sportovní hřiště
Dětské hřiště ve Velké Chuchli
Poslední reference
Po kliknutí na fotografii se dostanete do detailu příslušné reference.
všechny reference