Pomáháme

Aktuální projekt

Naše firma pomáhá a spolupracuje od začátku s firmou Bomba Gym Powerlifting. Věnovali jsme speciální tlumící pryžové desky s melírem epdm jak na závody, tak do nového fitness, kde se závodníci připravují.

Absolutní vítězce slečně Olze Vrbové v soutěži v bench pressu a Federace Českeho Siloveho Trojboje a vítězce na Mezinárodnim Šampionátu v Bench pressu FAIR VICTORY 2013, který proběhl 27.4.2013, srdečně gratulujeme.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -
Image 9 -
Image 10 -
Image 11 -

Děti z SOS vesničky v Doubí u Karlových Varů se už mohou radovat z nového dětského hřiště.

Slavnostní předání hřiště dětem se uskutečnilo přímo v SOS vesničce v Doubí a další slavnost se uskutečnila tento víkend, v sobotu 20. června 2009, na charitativním odpoledni při volbě nejkrásnější dívky do patnácti let. Moderování se výborně zhostila bývalá absolventka JAMU a talentovaná herečka Jana Plodková a svým šarmem doplnil Jirka Mádl.

Ve spolupráci s loňskými finalistkami soutěže Dívka roku, Jitkou Vlkovou a fotografkou Irenou Moore jsme vytvořili vysoce módní umělecké kalendáře pro rok 2010. Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim partnerům za ochotu a sdílnost, kterou v rámci našeho projektu projevili. Zvláštní díky patří CS International, firmě Krejčí, Defire, Kovosteel, Dřevoartikl a Intertech, samozřejmě Dívce roku a mediálnímu partnerovi - rádiu Impuls.

O dětech z SOS vesničky si můžete přečíst také v článku zde: Jak se žije opuštěným dětem? Pomáháme jim a stavíme pro ně dětské hřiště!

Fotografie z předání dětského hřiště dětem a pohled na to, jak to vlastně v SOS vesničce vypadalo, než jsme se rozhodli náš projekt zrealizovat si můžete prohlédnout zde.

Image 0 -

Na fotografii vlevo naše marketingová manažerka Jitka Blechová a moderátorka Jitka Vlková z rádia Impuls.

Dále vidíte fotogalerie z předání dětského hřiště dětem.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -

Sponzorský dar pro dětské hřiště v Kostelci

Dalším sponzorským darem byly letos protipádové dlaždice pro dětské hřiště SVĚT v Kostelci. Místní maminky byly natolik aktivní, že se zasloužily o krásné nové hřiště za přispění mnoha sponzorů. Naše společnost byla jednou z nich.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -

Sponzorský dar pro TJ Sokol Jeneč

Rádi pomáháme smysluplným a užitečným věcem a jsme rádi, když to zároveň pomáhá dětem. Další z našich sponzorských aktivit byl sponzorský dar TJ Sokol Jeneč - protipádové dlaždice.

Image 0 -
Image 1 -

Pragoelast s.r.o. podporuje projekt "Sociální automobil"

Image 0 -

Jednou z našich prvních aktivit v oblasti pomoci potřebným, kterou bychom Vám rádi představili, je projekt "Sociální automobil".

Ke konci roku 2005 jsme finančně podpořili projekt, který se zakládá na velmi zajímavé myšlence - zdokonalit vozový park v ústavech a sociálních zařízeních. Tato myšlenka se nám zalíbila a jsme rádi, že můžeme být její součástí. Projekt je zaměřený na pomoc nemohoucím spoluobčanům a dětem odkázaným na pomoc ostatních.

Naše společnost je známa v oblasti vybavení dětských hřišť a sportovišť pro naši mládež, a tak napomáháme jejich správnému rozvoji. Logicky se tedy cítíme zavázáni k dětem, jež nemají to štěstí užívat si bezstarostnost dětského věku a část svého zisku tedy pravidelně věnujeme na účely sociální podpory našich nemohoucích spoluobčanů. Již teď je jasné, že se nejedná o poslední projekt s naší účastí. Tentokrát se podařilo organizátorům předat automobil FORD Transit. Obdarovaným se stal Ústav sociální péče Psáry pro tělesně a mentálně postiženou mládež. Naše společnost byla jednou z několika dalších společností, které podpořily tento automobil.

anketa
Jaký segment produktů vás zajímá?
novinky
28052018
NOVÉ DĚTSKÉ MOTIVY NA PRYŽOVÉ DLAŽBĚ
Nově Vám vyrobíme dlažbu s dětskými motivy, můžete vybírat z motivů SEA, JUNGLE, FARM . Vybírat můžete z dlažby EPL 500x500x20 mm a 30 mm a FSPL 500x500x43 mm a z aktuálních vzorů, do budoucna plánujeme i jiné barvy na výběr.     Více informací naleznetezde
04122017
Vánoční odstávka
Vážení zákazníci, jako každý rok má naše společnost vánoční odstávku výroby. Poslední expedicční den je 18.11.2017.V termínu od 19.12. 2017 - 3.1. 2018. Naplno  budeme opět vyrábět od 4.1.2018 Expedice bude otevřena od 3.1. 2016. Všem děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.
archiv novinek
Horolezecká stěna v Praze
Dětské hřiště na Harfě
Dětské hřiště Lužiny
Multifunkční sportovní hřiště
Dětské hřiště ve Velké Chuchli
Poslední reference
Po kliknutí na fotografii se dostanete do detailu příslušné reference.
všechny reference