Pomáháme

Aktuální projekt

Naše firma pomáhá a spolupracuje od začátku s firmou Bomba Gym Powerlifting. Věnovali jsme speciální tlumící pryžové desky s melírem epdm jak na závody, tak do nového fitness, kde se závodníci připravují.

Absolutní vítězce slečně Olze Vrbové v soutěži v bench pressu a Federace Českeho Siloveho Trojboje a vítězce na Mezinárodnim Šampionátu v Bench pressu FAIR VICTORY 2013, který proběhl 27.4.2013, srdečně gratulujeme.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -
Image 6 -
Image 7 -
Image 8 -
Image 9 -
Image 10 -
Image 11 -

Děti z SOS vesničky v Doubí u Karlových Varů se už mohou radovat z nového dětského hřiště.

Slavnostní předání hřiště dětem se uskutečnilo přímo v SOS vesničce v Doubí a další slavnost se uskutečnila tento víkend, v sobotu 20. června 2009, na charitativním odpoledni při volbě nejkrásnější dívky do patnácti let. Moderování se výborně zhostila bývalá absolventka JAMU a talentovaná herečka Jana Plodková a svým šarmem doplnil Jirka Mádl.

Ve spolupráci s loňskými finalistkami soutěže Dívka roku, Jitkou Vlkovou a fotografkou Irenou Moore jsme vytvořili vysoce módní umělecké kalendáře pro rok 2010. Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim partnerům za ochotu a sdílnost, kterou v rámci našeho projektu projevili. Zvláštní díky patří CS International, firmě Krejčí, Defire, Kovosteel, Dřevoartikl a Intertech, samozřejmě Dívce roku a mediálnímu partnerovi - rádiu Impuls.

O dětech z SOS vesničky si můžete přečíst také v článku zde: Jak se žije opuštěným dětem? Pomáháme jim a stavíme pro ně dětské hřiště!

Fotografie z předání dětského hřiště dětem a pohled na to, jak to vlastně v SOS vesničce vypadalo, než jsme se rozhodli náš projekt zrealizovat si můžete prohlédnout zde.

Image 0 -

Na fotografii vlevo naše marketingová manažerka Jitka Blechová a moderátorka Jitka Vlková z rádia Impuls.

Dále vidíte fotogalerie z předání dětského hřiště dětem.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Image 4 -
Image 5 -

Sponzorský dar pro dětské hřiště v Kostelci

Dalším sponzorským darem byly letos protipádové dlaždice pro dětské hřiště SVĚT v Kostelci. Místní maminky byly natolik aktivní, že se zasloužily o krásné nové hřiště za přispění mnoha sponzorů. Naše společnost byla jednou z nich.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -

Sponzorský dar pro TJ Sokol Jeneč

Rádi pomáháme smysluplným a užitečným věcem a jsme rádi, když to zároveň pomáhá dětem. Další z našich sponzorských aktivit byl sponzorský dar TJ Sokol Jeneč - protipádové dlaždice.

Image 0 -
Image 1 -

Pragoelast s.r.o. podporuje projekt "Sociální automobil"

Image 0 -

Jednou z našich prvních aktivit v oblasti pomoci potřebným, kterou bychom Vám rádi představili, je projekt "Sociální automobil".

Ke konci roku 2005 jsme finančně podpořili projekt, který se zakládá na velmi zajímavé myšlence - zdokonalit vozový park v ústavech a sociálních zařízeních. Tato myšlenka se nám zalíbila a jsme rádi, že můžeme být její součástí. Projekt je zaměřený na pomoc nemohoucím spoluobčanům a dětem odkázaným na pomoc ostatních.

Naše společnost je známa v oblasti vybavení dětských hřišť a sportovišť pro naši mládež, a tak napomáháme jejich správnému rozvoji. Logicky se tedy cítíme zavázáni k dětem, jež nemají to štěstí užívat si bezstarostnost dětského věku a část svého zisku tedy pravidelně věnujeme na účely sociální podpory našich nemohoucích spoluobčanů. Již teď je jasné, že se nejedná o poslední projekt s naší účastí. Tentokrát se podařilo organizátorům předat automobil FORD Transit. Obdarovaným se stal Ústav sociální péče Psáry pro tělesně a mentálně postiženou mládež. Naše společnost byla jednou z několika dalších společností, které podpořily tento automobil.

anketa
Jaký segment produktů vás zajímá?
novinky
04122017
Vánoční odstávka
Vážení zákazníci, jako každý rok má naše společnost vánoční odstávku výroby. Poslední expedicční den je 18.11.2017.V termínu od 19.12. 2017 - 3.1. 2018. Naplno  budeme opět vyrábět od 4.1.2018 Expedice bude otevřena od 3.1. 2016. Všem děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.
17122015
PF 2015
Všem zákazníkům děkujeme za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku přejeme hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů.  
archiv novinek
Horolezecká stěna v Praze
Dětské hřiště na Harfě
Dětské hřiště Lužiny
Multifunkční sportovní hřiště
Dětské hřiště ve Velké Chuchli
Poslední reference
Po kliknutí na fotografii se dostanete do detailu příslušné reference.
všechny reference